Продаж, Будинок Tivat Ostalo, 240 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

495.000 €

2.062,5 € / m²

Кімнати

4

Санузли

3

Площа

240 m²

Поверх

3

Вілла в Герцег-Новому, № 2275 На продажу виставлена надзвичайно відремонтована вілла загальною площею 240 кв.м., розташована в живописній місцевості над пляжем Жаньич. Цей триповерховий будинок пропонує чотири спальні, три ванні кімнати та простору вітальню, з'єднану з відкритою кухнею. З вітальні є вихід на велику терасу, з якої відкривається захоплюючий вид на острів Мамула та затишний двір з басейном. На нижньому поверсі вілли знаходяться технічні приміщення. Спальні виходять на тераси, з яких відкриваються фантастичні панорамні види. Розташування вілли пропонує ідеальне поєднання приватності та доступності: всього 15 хвилин їзди від поселення Радовичі з його магазинами та зручностями і 5 хвилин від прекрасного пляжу. Цей будинок вже кілька років успішно здається в оренду, що може стати надійним джерелом доходу для нового власника. Вілла продається без меблів, але є можливість домовитися про покупку меблів за додаткову плату. Ця пропозиція стане ідеальним вибором для тих, хто мріє про володіння розкішним будинком в одному з найкрасивіших куточків Чорногорії, який пропонує не лише комфорт і красу, але й можливість отримання доходу.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 99.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

495.000 €

Внесок

99.000 €

Кредит

396.000 €

Відсотки

264.329 €

Сума щомісячного платежу

2.201 €

Зовнішнє посилання

Запустити навігацію за допомогою