Продаж, Квартира Budva Bečići, 72 m2

15. maj 2026.
Advert Image
1 / 10

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

223.200 €

3.100 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

72 m²

Поверх

3

Квартира у Бечичах, № 2667 Пропонуємо на продаж простору двокімнатну квартиру з панорамним видом на море у житловому комплексі SunVista у Бечичах. Квартира повністю готова до заселення: мебльована, укомплектована та з практичним плануванням. Вона підходить як для постійного проживання біля моря, так і для відпочинку чи оренди. Основні характеристики: Площа: 72 м²Спальні: 2Ванні кімнати: 2Поверх: 3Тераса: просторий балкон з видом на мореВид: панорамний вид на море та гориСтан: повністю мебльована, готова до заселенняПро квартиру: Планування практичне і добре поділене на загальну і приватну зони: вітальня з кухнею та їдальнею, дві окремі спальні, дві ванні кімнати і великий балкон з відкритим видом на берег. Квартира світла, з великими вікнами та добрим природним освітленням протягом дня. Із вітальні і з тераси відкривається панорамний вид на море і гори — особливо красиво ввечері, коли сонце заходить над берегом. Про комплекс: SunVista знаходиться у спокійному житловому районі Бечичів, далеко від галасливих туристичних вулиць. Оточення тихе, зелене і підходить для комфортного життя протягом всього року. Поряд знаходяться магазини продовольчих товарів, включаючи ті, що працюють у неділю та свята, що є справді зручним для узбережжя. Розташування: Бечичі — одна з найбільш затребуваних зон Будванської рив'єри, відома широким пляжем, сучасними будівлями та близькістю до Будви. Пляж і набережна — близько 7–10 хвилин пішкиБудва — кілька хвилин на автомобіліКафе та ресторани — поблизуСупермаркети — поряд з будинкомЗручний виїзд до Будви, Рафаїловичів і ПржнуВодночас сам комплекс розташований у спокійнішій частині зони — без щільного туристичного потоку під вікнами влітку. Інвестиційний потенціал: Двокімнатні квартири з видом на море в Бечичах стабільно затребувані як для сезонної, так і для довгострокової оренди. Меблі, завершений ремонт і два санвузли роблять об'єкт особливо підходящим для сімейного відпочинку та орендарів.