Продаж, Квартира Budva Bečići, 118 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

505.000 €

4.279,7 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

118 m²

Поверх

8

Квартира в Бечичах, № 2311 Продається виняткова квартира біля моря в Бечичах! Уявіть ранок, коли перші промені сонця, граючи на поверхні моря, ніжно будять вас у затишній спальні. Удалині чути тихий шум хвиль, створюючи атмосферу спокою та миру. Саме тут, в одному з найпрестижніших комплексів у Бечичах, знаходиться ваш майбутній дім, сповнений комфорту та елегантності. Розташування: Прямо біля узбережжя, всього 70 метрів від прекрасного пляжу Бечичі. Місто Будва, зі своїм шармом та живописними вулицями, знаходиться всього в 2,5 км звідси. Поверх: 8-й поверх з 17, з якого відкривається захоплюючий вид на безкрайні морські простори, де небо зустрічається з водою. Площа: 118 м², де кожен квадратний метр наповнений світлом і теплом. Кімнати: Просторі та світлі 2 спальні, де кожен день починається з усмішки, і 2 сучасні ванні кімнати, які забезпечують максимальний комфорт. Дизайн: Елегантний сучасний дизайн, створений для тих, хто цінує стиль і вишуканість. Простори, наповнені гармонією, створюють ідеальне середовище для життя та відпочинку. Зручності комплексу: Розкішний басейн, де ви можете освіжитися в будь-який час дня. Професійна управляюча компанія, яка піклується про ваш комфорт і спокій. Практичний ліфт з 0 поверху, який забезпечує легкий доступ до вашої квартири. Переваги: Всего 70 метрів до золотистого піску пляжу Бечичі, де ви можете насолоджуватися сонцем і морем. У безпосередній близькості від будинку – найкращі ресторани, магазини та супермаркети, а також автобусна зупинка, яка забезпечує легкий доступ до всіх частин регіону. Це не просто квартира, це ваше нове місце сили та гармонії! Відчуйте дихання моря та насолоджуйтеся кожною миттю життя в цьому прекрасному місці.