Продаж, Будинок Bar Sutomore, 700 m2

03119599
-
Продаж
Будинок Bar, Sutomore
Sutomore, Crna Gora
450.000 €
642,9 € / m²
Кімнати
8
Санузли
1
Площа
700 m²
Будинок у Сутоморі, № 628 Будинок у Сутоморі, на Барській рив'єрі. Будинок має 2 поверхи та 9 спалень, розташований у хорошому місці.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 90.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
450.000 €
Внесок
90.000 €
Кредит
360.000 €
Відсотки
240.299 €
Сума щомісячного платежу
2.001 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 200 м², 1 ванна. Ціна: 231.000 €
9
1
200 m²
Продаж
231.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 324 м², 1 ванна. Ціна: 240.000 €
7
1
324 m²
Продаж
240.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 340 м², . Ціна: 420.000 €
7
-
340 m²
Продаж
420.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 450 м², 1 ванна. Ціна: 700.000 €
7
1
450 m²
Продаж
700.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 324 м², 1 ванна. Ціна: Ціна за запитом
5
1
324 m²
Продаж
Ціна за запитом

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Sutomore, Bar – 300 м², 2 ванних. Ціна: Ціна за запитом
4
2
300 m²
Продаж
Ціна за запитом

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Sutomore, Bar – 33 м², 1 ванна. Ціна: 75.000 €
3
1
33 m²
Продаж
75.000 €

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Sutomore, Bar – 77 м², 1 ванна. Ціна: 85.000 €
3
1
77 m²
Продаж
85.000 €
Нерухомість поблизу

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 190 м², 2 ванних. Ціна: 150.000 €
6
2
190 m²
Продаж
150.000 €

Будинок
Двокімнатна будинок на продаж Sutomore, Bar – 128 м², 3 ванних. Ціна: 195.000 €
2
3
128 m²
Продаж
195.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Sutomore, Bar – 150 м², 2 ванних. Ціна: 220.000 €
5
2
150 m²
Продаж
220.000 €

Будинок