Продаж, Будинок Bar Šušanj, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Bar, Šušanj

Адреса за запитом

370.000 €

1.233,3 € / m²

Кімнати

8

Санузли

6

Площа

300 m²

Вілла в Шушані, № 1837 Вілла з затіненим зеленим ділянкою та чудовим панорамним видом на Адріатичне море з усіх поверхів, відмінно розташована в найкращому місці популярного не лише в Чорногорії міста БАР, його туристичній частині, з'єднаній з центром міста широкою прибережною набережною через сосни та пальми. На 1-му поверсі 2 окремі апартаменти. На 2-му поверсі 3 спальні, кухня з вітальнею, 2 ванні кімнати. На 3-му поверсі 2 спальні, кухня з вітальнею, ванна кімната. Вілла спроектована італійським інженером у практичному середземноморському стилі для туристичних регіонів з теплим кліматом, з урахуванням вимог сейсмічної стійкості, прописаних європейськими стандартами. Розвинута міська інфраструктура міста Бар адаптована для комфортного цілорічного проживання. Водночас вілла знаходиться в тихому місці, далеко від міського шуму та натовпу, за 5 хвилин їзди або 20 хвилин пішки від центру міста Бара, де знаходиться яхтова марина з найвигіднішими цінами на оренду причалів у Чорногорії та Європейському Союзі. Вона майже однаково віддалена від аеропортів у Тіваті (55 км) та Подгориці (45 км). Є окрема пральня та допоміжне приміщення. Вілла повністю обладнана за високими стандартами, повністю мебльована. Усі централізовані міські підключення: каналізація, електрика, телефон, водопостачання (води завжди в надлишку, над будинком є водонасосна станція з чистими гірськими джерелами), швидкий Інтернет. Перед віллою зелений і затінений ділянка, гарний живий зелений паркан навколо ділянки, густий зелений навіс з ківі перед гаражем; навіс, переплетений новими лозами на терасі першого поверху; інжир, 3 граната, 2 оливи, 9 мандарин з тонкою шкіркою та безкісточковими плодами, лимон, апельсин, власні кавуни, ПАЛЬМИ, троянди, м'ята, розмарин, лавровий лист тощо три великі ринкові тераси з чудовим видом на Адріатичне море та гори. Будинок легко ділиться на 2-3-4 власників, за бажанням. Лічильники електрики вже скрізь. Таким чином, як можливий варіант розміщення, він може підійти новим власникам. Вілла пропонує панорамний вид на море з вікон на трьох фасадах і з усіх