Продаж, Квартира Budva Bečići, 74 m2

7. maj 2026.
Advert Image
1 / 20

Зовнішнє посилання

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

266.500 €

3.601,4 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

74 m²

Поверх

7

Розкішна квартира з панорамним видом на море в новому, престижному комплексі в Бечичах. Представляємо вам цю стильну та повністю укомплектовану квартиру в новому, престижному комплексі на Будванській рив'єрі. Простір наповнений світлом, а продуманий дизайн створює атмосферу справжнього комфорту та елегантності. Ключові характеристики Площа: 74 м² Поверх: 7-й (ліфт доступний) Структура: Простора вітальня відкритого плану в поєднанні з сучасною кухнею та їдальнею, 2 спальні, 2 ванні кімнати та зручний балкон. Відстань до моря: 500 м Документи: 1/1, без обтяження Переваги та зручності Інтер'єр і комфорт: Квартира повністю укомплектована меблями високої якості та всім необхідним обладнанням. Кондиціонер встановлений для підтримання ідеального клімату протягом усього року. Вид: Вікна та балкон пропонують приголомшливий панорамний вид на Адріатичне море. Інвестиційний потенціал: Нерухомість повністю готова як для особистого проживання, так і для високодохідної оренди. Паркування: Додаткове гаражне місце можна придбати за 20.000 €. Ви зацікавлені в цій нерухомості? Зв'яжіться з нами, щоб записатися на перегляд і отримати більше інформації.

Особливості

Вид

Вид на гори , Панорамний вид , Вид на море

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 53.300 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості