Продаж, Будинок Tivat Krašići, 200 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Tivat, Krašići

Адреса за запитом

540.000 €

2.700 € / m²

Кімнати

2

Санузли

3

Площа

200 m²

Поверх

1

Вілла в Крашичах, № 2475 Ексклюзивна вілла в Крашичах, Тиват – пряма пропозиція від інвестора Пропонуємо сучасну віллу преміум-класу на першій лінії моря в одному з найкрасивіших районів Тивата – Крашичах. Ця тиха і відокремлена місцевість ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт, спокій і унікальний вид на Адріатичне море та гірські пейзажі Чорногорії. Переваги: Лише 10 метрів до пляжу – ранкове купання та заходи сонця прямо перед вашим домом. Панорамні вікна в кожній кімнаті з видом на море та гори. Авторський інтер'єрний дизайн з продуманою системою освітлення для різних настроїв. Високоякісні матеріали та обладнання: італійська керамічна плитка; сантехніка від Hansgrohe та Villeroy & Boch; каміни, підлога з підігрівом, сучасні кліматичні системи та вентиляція. Приватний басейн і тераса для відпочинку та вечерь з видом на захід сонця. Енергетична ефективність і комфорт завдяки термоізоляційним рішенням та склопакетам теплого профілю Schüco. Характеристики об'єкта: Площа вілли – 200 м² Площа ділянки – 330 м² Ця вілла – рідкісна можливість купити сучасний будинок біля моря в Чорногорії. Крашичі – мальовниче селище на півострові Луштиця, всього в кількох хвилинах їзди від Тивата та аеропорту. Вони відомі своєю приємною атмосферою, чистим морем і чарівними видами на Которську затоку. Тут немає шуму і натовпу, властивих великим туристичним центрам — тільки морський бриз, тиша і спокій. Крашичі обирають ті, хто шукає приватність, гармонію з природою та комфорт для життя або відпочинку.