Продаж, Квартира Budva Bečići, 67 m2

7. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Зовнішнє посилання

Stevan Đurašević

Stevan Đurašević

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

199.000 €

2.970,1 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

67 m²

Поверх

2

Двокімнатна квартира на продаж у Бечичах, 200 м від моря На продаж повністю мебльована та обладнана двокімнатна квартира площею 67 м², розташована на 2-му поверсі будинку з ліфтом, в привабливій частині Бечичів, всього 200 метрів від моря. Квартира знаходиться в надзвичайно зручному місці, поруч з супермаркетом Idea, а автобусна зупинка знаходиться прямо під будинком. У безпосередній близькості також є російський магазин Mixmarkt, що робить цю нерухомість підходящою як для повсякденного життя, так і для туристичної оренди. Структура квартири: коридор вітальня окрема кухня столова дві спальні ванна кімната тераса Будинок побудований у 2012 році. Квартира охайна, функціональна і продається мебльованою та обладнаною, готовою до заселення без додаткових вкладень. Завдяки відмінному розташуванню та близькості до моря, квартира має винятковий потенціал для літньої оренди, але також дуже підходить і для постійного проживання. Переваги нерухомості: відмінне розташування лише 200 м від моря ліфт повністю мебльована відмінне планування чиста документація оплата безпосередньо на рахунок Ціна: 199.000 €

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 39.800 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

199.000 €