Продаж, Квартира Podgorica Zabjelo, 29 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Зовнішнє посилання

Ivana Master

Ivana Master

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

65.800 €

2.269 € / m²

Кімнати

Студія

Санузли

1

Площа

29 m²

Продається студія площею 27м2 на стадії будівництва, за Rocky Pistolata в Забйело, Подгориця. Студія розташована на 1-му поверсі новобудови з ліфтом. Структура квартири: коридор, ванна кімната, вітальня з обідньою зоною, кухня. Локація забезпечує ідеальний баланс між міським способом життя та приватністю, що робить її чудовим вибором як для сімейного життя, так і для довгострокових інвестицій. У безпосередній близькості знаходяться магазини, школи, дитячі садки... Можливість придбання гаража за 15 000 євро. Покупець звільнений від 3% податку. Термін завершення робіт - початок 2027 року.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 13.160 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

65.800 €

Внесок

13.160 €

Кредит

52.640 €

Відсотки

35.137 €

Сума щомісячного платежу

293 €

Зовнішнє посилання

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Квартира

27. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Студія квартира на продаж Zabjelo, Podgorica – 27 м², 1 ванна. Ціна: 59.400 €

Студія

1

27 m²

Продаж

59.400 €

Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Квартира

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Квартира Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Студія квартира на продаж Zabjelo, Podgorica – 27 м², 1 ванна. Ціна: 61.200 €