Продаж, Будинок Bar Dobre Vode, 241 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 18

Зовнішнє посилання

Aleksandar V

Aleksandar V

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Bar, Dobre Vode

Адреса за запитом

375.000 €

1.556 € / m²

Кімнати

3

Санузли

2

Площа

241 m²

На продажу розкішний пентхаус – Добре Воде, Добре Воде 📐 Площа квартири: 170 м² 🌿 Тереси: 71 м² 📏 Всього: 241 м² 🏢 Пентхаус 🛏 3 спальні 🛁 2 ванні кімнати 🛋 Вітальня + кухня 👗 Гардероб 🌿 4 тереси 🌊 Вид на море ❄️ Опалення та охолодження: кондиціонери + підігрів підлоги 🚗 2 паркомісця (прямий доступ ліфтом) 🏊‍♂️ Басейн і зона для барбекю ✔️ Добре підтримуваний комплекс 📍 Ексклюзивне місцезнаходження на узбережжі 💰 Ціна: €375.000 ID: 886

Особливості

Стан

Новобудова

Сантехнічне обладнання

Душова кабіна

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 75.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

375.000 €

Внесок

75.000 €

Кредит

300.000 €

Відсотки

200.249 €

Сума щомісячного платежу

1.667 €

Зовнішнє посилання

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Схожа нерухомість
Продаж - Будинок Bar, Dobre Vode

Будинок

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Трикімнатна будинок на продаж Dobre Vode, Bar – 220 м², 1 ванна. Ціна: 231.000 €

3

1

220 m²

Продаж

231.000 €

Продаж - Будинок Bar, Dobre Vode

Будинок

21. jan 2026.
Sunholidays Montenegro
Продаж - Будинок Bar, Dobre Vode

Bar, Dobre Vode

Bistine, Sintinska ul.

Трикімнатна будинок на продаж Dobre Vode, Bar – 55 м², 1 ванна. Ціна: 75.000 €

3

1

55 m²

Продаж

75.000 €

Продаж - Будинок Bar, Dobre Vode

Будинок

14. jun 2025.
Продаж - Будинок Bar, Dobre Vode

Bar, Dobre Vode

Villa Dobre Vode

Трикімнатна будинок на продаж Dobre Vode, Bar – 200 м², 2 ванних. Ціна: 178.500 €