Продаж, Квартира Budva Ostalo, 105 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Адреса за запитом

295.000 €

2.809,5 € / m²

Кімнати

3

Санузли

2

Площа

105 m²

Поверх

3

Комплекс квартир у Будві, № 2090 Вашій увазі новий житловий комплекс, що будується в тихому центрі курортного міста Будва. Відомий інвестор пропонує майбутньому власнику високий рівень архітектури, дизайну, безпеки та комфорту. Шестиповерхова, стилізована сучасна будівля має свою упорядковану дизайнерську дворову зелену зону з двома рівнями підземного паркінгу. Для зручності власників будівля обладнана двома ліфтами. 105 м2 за ціною 295 000 євро. У безпосередній близькості знаходяться магазини, кафе, дисконт-центр HDL, приємні ресторани та пішохідні зони, медичні послуги, початкові та музичні школи, спортивні комплекси та фітнес-центри. Будівля буде введена в експлуатацію влітку 2024 року.

Особливості

Стан

Новобудова

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 59.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

295.000 €

Внесок

59.000 €

Кредит

236.000 €

Відсотки

157.529 €

Сума щомісячного платежу

1.312 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Seoca, Opština Budva, 81310, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 103 м², 2 ванних. Ціна: 237.700 €

Двокімнатна

2

103 m²

Продаж

237.700 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.

Трикімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 100 м², 1 ванна. Ціна: 250.000 €