Продаж, Будинок Budva Ostalo, 225 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Ostalo

Krimovica, Crna Gora

1.200.000 €

5.333,3 € / m²

Кімнати

9

Санузли

5

Площа

225 m²

Будинок у Кримовиці, № 1194 Чудова пропозиція для друзів, які люблять комфорт і спокій. Дуже просторий 2 сучасні двоповерхові будинки з двома басейнами на великій ділянці площею 2500 кв.м. Будинки розташовані менш ніж за півтора кілометра від пляжу Трстено, у тихому, красивому місці Кримовиця. Будинки побудовані в 2010 році, якісне будівництво, сучасні імпортні будівельні матеріали. Кожен будинок мебльований і обладнаний, до посуду, з балкона відкривається фантастичний вид на море. Перший двоповерховий будинок площею 120 кв.м. складається з 4 спалень, однієї просторової вітальні, двох ванних кімнат і двох терас. Опалення радіаторне на дровах і електриці. Другий двоповерховий будинок площею 105 кв.м. складається з трьох спалень, двох віталень, двох ванних кімнат і трьох терас. Камін. Радіаторне опалення на каміні та електриці. Має власний трансформатор, резервний генератор, резервуар для води об'ємом 160 м3. До магазинів і кафе 2 км, до Будви всього 5 км. Перед будинком є великий паркінг.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 240.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

1.200.000 €

Внесок

240.000 €

Кредит

960.000 €

Відсотки

640.798 €

Сума щомісячного платежу

5.336 €

Будинок

4. apr 2026.