Продаж, Квартира Budva Ostalo, 100 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

260.000 €

2.600 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

100 m²

Поверх

1

Квартира в Будві № 1411 З задоволенням представляємо вам VIP-квартиру в резиденції на півострові Завала в Будві. Квартира наразі здана в оренду до вересня 2020 року, через що ціна знижена з 280 000 євро до 260 000 євро. Площа квартири становить 100 м2. Планування квартири: вітальня з кухнею, простора окрема спальня, ванна кімната та тераса. Квартира повністю мебльована та обладнана всім необхідним побутовим приладдям. Ідеальна інфраструктура: гараж, парковочне місце, басейн, пляж, ресторан.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 52.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

260.000 €

Внесок

52.000 €

Кредит

208.000 €

Відсотки

138.839 €

Сума щомісячного платежу

1.156 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 92 м², 2 ванних. Ціна: 214.000 €

Двокімнатна

2

92 m²

Продаж

214.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 92 м², 2 ванних. Ціна: 225.000 €

Двокімнатна

2

92 m²

Продаж

225.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Seoca, Opština Budva, 81310, Crna Gora