Продаж, Квартира Budva Ostalo, 92 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Budva, Ostalo
Адреса за запитом
214.000 €
2.326,1 € / m²
Кімнати
2
Санузли
2
Площа
92 m²
Поверх
3
Квартира в Будві, № 2150 Ми пропонуємо простору квартиру загальною площею 105 м2 з двома спальнями в місті Будва, розташовану поблизу готелю Славія, в районі Бабілонія. Планування включає об'єднану вітальню з їдальнею, дві спальні, два санвузли, кухню, комору-пральню та терасу. Площа без тераси становить 92 м2. Квартира знаходиться на 3-му поверсі п'ятиповерхового будинку в тихому дворі з безкоштовною парковкою та рідкою забудовою. Швидкий виїзд на головну та об'їзну дороги, а також наявність магазинів, кафе та ресторанів поблизу будинку роблять розташування квартири дуже зручним. До моря можна дійти за 10 хвилин спокійної прогулянки бульваром і живописними садами готелю Alexander. Увесь шлях до пляжу проходить по рівній поверхні, без підйомів і спусків, подалі від проїжджої частини. Супермаркет Mega знаходиться всього в 100 метрах, а до гіпермаркету HDL та магазину Aroma — 5 хвилин пішки. Вікна квартири виходять на три сторони будинку, що забезпечує природну циркуляцію повітря та мінімальне використання кондиціонерів. Квартира обладнана якісною столяркою з алюмінієвими жалюзі для підвищення енергоефективності. Особливою перевагою квартири є простора вітальня з їдальнею площею 33 м2. Ви можете зберегти існуюче планування або зробити третю спальню, розділивши простір. Тераса площею 13 м2 повністю засклена і виходить на південну сторону, що створює приємний клімат і робить її відмінним місцем для відпочинку ввечері. На терасу можна вийти з вітальні та другої спальні. Кухня площею 6 м2 знаходиться в окремій частині коридору, що забезпечує комфорт під час приготування їжі. Вам доступні сучасні прилади, включаючи керамічну плиту, конвекційну піч, посудомийну машину та холодильник. Близькість супермаркету забезпечує доступ до найсвіжіших і найякісніших продуктів. Усі домашні справи, включаючи прання, прасування та зберігання речей, зосереджені в коморі-пральні площею 6 м2, що економить простір у квартирі. За необхідності, замість допоміжного приміщення можна облаштувати невелику спальню. Квартира також має два санвузли з бойлерами, що дозволяє збільшити кількість місць для сну без шкоди для комфорту. Квартира ідеальна для великої родини до 6 осіб або для ведення бізнесу з оренди. Вона відмінно зарекомендувала себе як у сезонній, так і в цілорічній оренді та має великий потенціал.