Продаж, Будинок Bar Ostalo, 600 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Bar, Ostalo

Zeleni pojas, Crna Gora

650.000 €

1.083,3 € / m²

Кімнати

5

Санузли

3

Площа

600 m²

Будинок у Шушані, № 929 Будинок у Зеленому Поясі Продається вілла в Зеленому Поясі з прекрасним видом на море. Вілла має чотири поверхи і розташована приблизно за 1000 метрів від моря. Загальна площа вілли становить 600 м2 (включаючи терасу площею 130 м2) і знаходиться на ділянці площею 922 м2. На ділянці побудований басейн, забезпечено паркування та проведено озеленення. У будинку на нижньому (підвальному) поверсі - сауна, вітальня, тренажерний зал, ванна кімната, допоміжне приміщення, котельня, велика тераса. 1-й поверх - вітальня, їдальня, кухня, ванна кімната, гараж 2-й поверх - 4 кімнати, 2 ванні кімнати 3-й поверх - 1 кімната та величезна тераса площею 120 м2. Будинок обладнаний сонячними панелями для опалення, підлоговим опаленням по всьому будинку. Фінішна обробка виконана якісними матеріалами - італійська та іспанська плитка Porcelanosa, натуральний камінь, іспанський мармур.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 130.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

650.000 €

Внесок

130.000 €

Кредит

520.000 €

Відсотки

347.099 €

Сума щомісячного платежу

2.890 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Bar – 570 м², 4 ванних. Ціна: 650.000 €