Продаж, Квартира Podgorica Iza Delte, 26 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 5
Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Iza Delte

Адреса за запитом

54.600 €

2.100 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

26 m²

ПРОДАЖ, СТУДІЯ, ЗА ДЕЛЬТОЮ Продається студія площею 26м2, розташована за торговим центром Big Fashion. Квартира функціонально організована, з чітко визначеним простором для проживання, відпочинку та приготування їжі. Планування дозволяє практично використовувати кожну частину квартири та є хорошою основою для оформлення відповідно до власних бажань і потреб. Санвузол є частиною квартири, а вся площа пропонує потенціал для адаптації та налаштування, що робить цю нерухомість придатною як для проживання, так і як інвестицію. Локація дуже затребувана, в безпосередній близькості до торгового центру Big Fashion, а також численних маркетів, кафе та інших зручностей. Хороша зв'язок з рештою міста додатково сприяє практичності повсякденного життя. Ціна: 54.600€ ЛЮКСОВА НЕРУХОМІСТЬ 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 10.920 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

54.600 €

Внесок

10.920 €

Кредит

43.680 €

Відсотки

29.156 €

Сума щомісячного платежу

243 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Iza Delte

Квартира

10. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Квартира Podgorica, Iza Delte

Podgorica, Iza Delte

Адреса за запитом

Студія квартира на продаж Iza Delte, Podgorica – 27 м², 1 ванна. Ціна: 62.000 €

Студія

1

27 m²

Продаж