Продаж, Квартира Tivat Ostalo, 152 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Tivat, Ostalo
Адреса за запитом
1.350.000 €
8.881,6 € / m²
Кімнати
2
Санузли
3
Площа
152 m²
Поверх
2
Квартира в Порто-Монтенегро, № 3024 Простора квартира з двома спальнями та видом на море в будинку Елена, Порто-Монтенегро, у Тівті 2 спальні + 1 ванна кімнатаПлоща: 152 м²Повністю мебльованаКвартира включає: простору вітальню з обідньою зоною та кухнею, дві спальні з ванними кімнатами (пов'язаними зі спальнею), гостьову ванну кімнату та дві тераси загальною площею 47 м². У ціну включено комору площею 3 м². Будинок Елена — один з найновіших і найпопулярніших у Порто-Монтенегро завдяки елегантному інтер'єру, сучасному стилю будівництва, квартирам готельного типу та відмінному потенціалу для оренди. Про комплекс Порто-Монтенегро у Тівті Порто-Монтенегро — це марина світового класу та житловий комплекс з ексклюзивними резиденціями, бутиками, готелями та іншими зручностями. Кожна будівля тут
Особливості
Обстановник
Мебльований
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 270.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
1.350.000 €
Внесок
270.000 €
Кредит
1.080.000 €
Відсотки
720.897 €
Сума щомісячного платежу
6.003 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 152 м², 3 ванних. Ціна: 1.500.000 €
Двокімнатна
3
152 m²
Продаж
1.500.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 140 м², 3 ванних. Ціна: Ціна за запитом
Двокімнатна
3
140 m²
Продаж
Ціна за запитом

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 137 м², 2 ванних. Ціна: 950.800 €