Продаж, Квартира Budva Ostalo, 176 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

320.000 €

1.818,2 € / m²

Кімнати

3

Санузли

1

Площа

176 m²

Поверх

3

Квартира в Будві № 323 Простора триповерхова квартира площею 176 м2, у Ластві. Успішне планування дозволило розмістити в квартирі: вітальню, кухню, три спальні, два санвузли, три тераси. Квартира частково. На території комплексу є власний басейн, охоронювана територія. Відстань до моря приблизно 2 кілометри. Поряд є магазини та кафе.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 64.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

320.000 €

Внесок

64.000 €

Кредит

256.000 €

Відсотки

170.879 €

Сума щомісячного платежу

1.423 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Jadranski Put, 85311 Budva, Montenegro

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 78 м², 1 ванна. Ціна: 260.000 €

Двокімнатна

1

78 m²

Продаж

260.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

16. dec 2025.

Трикімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 86 м², 2 ванних. Ціна: 260.000 €

Трикімнатна

2

86 m²

Продаж

260.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.

Трикімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 100 м², 2 ванних. Ціна: 263.000 €

Трикімнатна

2

100 m²

Продаж

263.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.

Чотирикімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 150 м², 2 ванних. Ціна: 280.000 €