Продаж, Квартира Budva Bečići, 138 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

410.000 €

2.971 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

138 m²

Поверх

5

Пентхаус у комплексі, Бечичі, № 1040 Пентхаус знаходиться в будівлі D на п’ятому (останній) поверсі. Є ліфт. Пентхаус обладнаний стильними італійськими меблями та всією необхідною побутовою технікою, а на терасі встановлено спіральні сходи для індивідуального використання даху. Панорамний вид на гори та море острова Святого Миколая. Структура пентхауса: дві спальні, простора вітальня, їдальня з кухнею та кабінет, 2 ванні кімнати з ванною та душовою кабіною. Охоронюваний комплекс знаходиться в Бечичах, Івановичі, на висоті 80 метрів над рівнем моря, 500 метрів від пляжу Бечичі та сучасного готельного комплексу, що складається з магазинів, ресторанів, кафе та барів. Житловий комплекс складається з 4 будівель по 5 поверхів: A, B, C та D, розташований на охоронюваній території з басейном та дитячим майданчиком, а також з власною парковкою під відеонаглядом і красивою зеленню. Обслуговування комплексу здійснює професійна управлінська сервісна компанія.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 82.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

410.000 €

Внесок

82.000 €

Кредит

328.000 €

Відсотки

218.939 €

Сума щомісячного платежу

1.823 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Bečići