Продаж, Будинок Kotor Prčanj, 230 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

630.000 €

2.739,1 € / m²

Кімнати

4

Санузли

3

Площа

230 m²

Поверх

3

Вілла в Прачані, № 198 Ось привабливий опис для вашої нерухомості: Розкішна вілла площею 230 м² у мальовничому Прачані чекає на вас всього за 50 метрів від лазурного моря. Цей світлий будинок з 4 комфортними спальнями та просторами терасами стане ідеальним місцем для вашого життя в Чорногорії, поєднуючи елегантність, комфорт і захоплюючий вид на затоку.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 126.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

630.000 €

Внесок

126.000 €

Кредит

504.000 €

Відсотки

336.419 €

Сума щомісячного платежу

2.801 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Чотирикімнатна будинок на продаж Prčanj, Kotor – 232 м², 2 ванних. Ціна: 500.000 €

4

2

232 m²

Продаж

500.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Чотирикімнатна будинок на продаж Prčanj, Kotor – 130 м², 2 ванних. Ціна: 600.000 €

4

2

130 m²

Продаж

600.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Prčanj, Kotor – 230 м², 4 ванних. Ціна: 745.000 €

9

4