Продаж, Квартира Budva Bečići, 113 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

295.000 €

2.610,6 € / m²

Кімнати

3

Санузли

3

Площа

113 m²

Поверх

3

Квартира в Бечичах, № 2269 Продається надзвичайна квартира в Бечичах, одному з найпривабливіших місць для життя та відпочинку в Чорногорії. Розташована в районі Івановичі, всього за 500 метрів від набережної та розкішного готелю Splendid, ця квартира пропонує не лише комфорт та зручності, а й чудовий вид на море та гори. З загальною площею 113 м², квартира знаходиться на 3-му поверсі і має добре продуману структуру, включаючи 3 спальні, 3 ванні кімнати, пральню, а також простору вітальню, поєднану з кухнею. Простора тераса з видом на море та додаткова тераса з видом на гори пропонують ідеальні умови для відпочинку та насолоди навколишньою красою. Квартира продається повністю мебльованою, що робить її ідеальним вибором для негайного заселення без додаткових вкладень. Два паркомісця в закритому гаражі загальною площею 46 м² забезпечують комфорт і безпеку для ваших автомобілів. Будинок обладнаний ліфтом, що додатково полегшує життя мешканцям усіх вікових груп. На першому поверсі знаходяться перукарня та продуктовий магазин, що забезпечує доступ до основних послуг прямо поруч із будівлею. Ця квартира є ідеальним варіантом для сімейного життя, пропонуючи поєднання простору, комфорту та захоплюючих видів, в одному з найпривабливіших місць на Адріатичному узбережжі.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 59.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості