Оренда, Квартира Podgorica City Kvart, 65 m2

16. novembar 2025.

Оренда

Квартира Podgorica, City Kvart

City Kvart

1.000 €

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

65 m²

Здається двокімнатна квартира в City Kvarty, Подгориця. Квартира площею 65м2 розташована на третьому поверсі будівлі. У вартість включено паркомісце.

Особливості

Немає даних

Порівняння ціни

Активні оголошення · останні 12 міс.

1.000

€/міс.

Це оголошення · 65 m²

25,0% вище звичайної ціни

порівняно з районом
  • Двокімнатні квартири · City Kvart

    125 оголошень · зазвичай 700 – 850 €/міс.

    800 €/міс.

    25,0%
  • Усі квартири · City Kvart

    600 €/міс.

    66,7%
  • Усі квартири · Podgorica

    550 €/міс.

    81,8%
СтруктураМедіанаОголошень
Студії360 €/міс.47
Однокімнатні550 €/міс.286
Двокімнатні800 €/міс.125
Трикімнатні1.100 €/міс.19
Запитувані ціни активних оголошень, а не ціни укладених договорів оренди. Оновлено 25.10.2026.
Gordana Bulatovic

Gordana Bulatovic

Номер у Реєстрі посередників

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

  • Uploaded content
    Trust Real Estate by Goca

    Gordana Bulatovic

Схожа нерухомість
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

23. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 70 м², 2 ванних. Ціна: 850 €

Двокімнатна

2

70 m²


Оренда

850 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Терміново

Квартира

28. septembar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 63 м², 2 ванних. Ціна: 800 €

Двокімнатна

2

63 m²


Оренда

800 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

15. septembar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 70 м², 2 ванних. Ціна: 900 €

Двокімнатна

2

70 m²


Оренда

900 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

15. septembar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 64 м², 2 ванних. Ціна: 850 €

Двокімнатна

2

64 m²


Оренда

850 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

15. septembar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 71 м², 1 ванна. Ціна: 850 €

Двокімнатна

1

71 m²


Оренда

850 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

9. septembar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 71 м², 1 ванна. Ціна: 800 €

Двокімнатна

1

71 m²


Оренда

800 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

26. avgust 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 65 м², 1 ванна. Ціна: 800 €

Двокімнатна

1

65 m²


Оренда

800 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

12. avgust 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 69 м², 2 ванних. Ціна: 1.000 €

Двокімнатна

2

69 m²


Оренда

1.000 €/міс.

Нерухомість поблизу
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

24. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Студія квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 59 м², . Ціна: 600 €

Студія

-

59 m²


Оренда

600 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

24. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Трикімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 120 м², 2 ванних. Ціна: 1.100 €

Трикімнатна

2

120 m²


Оренда

1.100 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

23. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 70 м², 2 ванних. Ціна: 850 €

Двокімнатна

2

70 m²


Оренда

850 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

22. oktobar 2026.

Однокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 46 м², 1 ванна. Ціна: 600 €

Однокімнатна

1

46 m²


Оренда

600 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

22. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 46 м², 1 ванна. Ціна: 600 €

Однокімнатна

1

46 m²


Оренда

600 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

20. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 55 м², 1 ванна. Ціна: 600 €

Однокімнатна

1

55 m²


Оренда

600 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

19. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 68 м², 2 ванних. Ціна: 600 €

Двокімнатна

2

68 m²


Оренда

600 €/міс.

Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Квартира

19. oktobar 2026.
Оренда - Квартира Podgorica, City Kvart

Podgorica, City Kvart

Адреса за запитом

Чотирикімнатна квартира в оренду City Kvart, Podgorica – 200 м², 2 ванних. Ціна: 3.800 €

Чотирикімнатна+

2

200 m²


Оренда

3.800 €/міс.