Продаж, Квартира Budva Bečići, 49 m2

20. mart 2026.
Advert Image
1 / 11

Зовнішнє посилання

Snežana Nikić

Snežana Nikić

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Boreti

215.600 €

4.400 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

49 m²

Поверх

2

Однокімнатна квартира в новобудові Бечичі – вид на море та відмінна локація Продається однокімнатна квартира в стадії будівництва площею 49м², розташована в районі Бореті, Бечичі, на одній з найпопулярніших локацій між Будвою та Бечичами. Вона знаходиться всього в 300 метрах від моря і за кілька хвилин легкої прогулянки до пляжу та готелю Дуклей. Квартира розташована на другому поверсі сучасного житлового будинку, який має ліфт і гараж. Вона функціонально спроектована і забезпечує максимальне використання простору. Завдяки своєму розташуванню та поверховості, квартира має вид на море, що додатково підвищує її цінність та привабливість. Будівництво ведеться за сучасними стандартами. Якісна тепло-, гідро- та звукоізоляція забезпечує високий рівень комфорту та довгострокову безпеку інвестицій. Будинок сучасного дизайну і є відмінним вибором як для життя, так і як інвестиція для оренди. У безпосередній близькості знаходяться супермаркети, ресторани, кафе та набережна, що робить це місце надзвичайно зручним для повсякденного життя та туристичної оренди. У пропозиції є кілька квартир різних структур і поверховості в рамках одного об'єкта. Паркувальні місця доступні за додаткову плату. Для отримання додаткової інформації та бронювання, зв'яжіться з нами.