Продаж, Квартира Budva Bečići, 84 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Budva, Bečići
Адреса за запитом
345.000 €
4.107,1 € / m²
Кімнати
3
Санузли
3
Площа
84 m²
Поверх
4
Квартира в Бечичах, № 2080 Продаються апартаменти в комерційній будівлі з видом на море в туристичному поселенні Бечичі на Будванській рив'єрі. Майбутнім власникам доступні послуги рецепції 24/7, даховий басейн, джакузі, сауна, парна, а також тренажерний зал. Крім того, в комплексі є пральня, а вся будівля знаходиться під відеоспостереженням. Уся меблі та сантехніка найвищої якості, для повного комфорту покупців. У безпосередній близькості знаходиться один з найкрасивіших піщаних пляжів Чорногорії, ресторани високого класу, аптеки, супермаркети та кафе. Місто Будва знаходиться в п'яти хвилинах їзди на автомобілі.
Особливості
Обстановник
Мебльований
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 69.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
345.000 €
Внесок
69.000 €
Кредит
276.000 €
Відсотки
184.229 €
Сума щомісячного платежу
1.534 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 83 м², 2 ванних. Ціна: 295.000 €
Двокімнатна
2
83 m²
Продаж
295.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 89 м², 2 ванних. Ціна: 299.000 €
Двокімнатна
2
89 m²
Продаж
299.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 86 м², 2 ванних. Ціна: 309.600 €
Двокімнатна
2
86 m²
Продаж
309.600 €

Квартира
Трикімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 87 м², 2 ванних. Ціна: 313.200 €
Трикімнатна
2
87 m²
Продаж
313.200 €