Продаж, Квартира Tivat Radovići, 71 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Tivat, Radovići
Адреса за запитом
432.000 €
6.084,5 € / m²
Кімнати
1
Санузли
1
Площа
71 m²
Квартира в Лустица Бей, № 3506 Квартира з панорамним видом на море в зоні Центральної, комплекс Лустица Бей 1 спальня 1 ванна кімната Площа об'єкта: 71 м² Частково мебльована На стадії будівництва (завершення: грудень 2027) Квартира складається з: Гостиної з кухнею та їдальнею Спальня Ванна кімната Тераса площею 10 м² У ціну включена повністю обладнана кухня Переваги для власників: Доступ до пляжу Лустица Бей з пріоритетом при бронюванні інших пляжів у комплексі Сервіс та безпека Транспорт до Марина Вілладж Управління орендою Знижені ціни на готель The Chedi Лустица Бей 5* Внутрішні приміщення для зберігання Про комплекс Лустица Бей Лустица Бей — це унікальний житловий комплекс, розташований на півострові Лустица в Чорногорії. З площею понад 6,9 мільйона м² проект включає житлові зони, марину для суперяхт, гольф-поле, готелі, ресторани, магазини та інші інфраструктурні об'єкти. Житловий комплекс гармонійно вписується в природний ландшафт, зберігаючи традиційний середземноморський стиль і забезпечуючи високий рівень комфорту для своїх мешканців. Інфраструктура світового рівня Лустица Бей пропонує своїм жителям і гостям інфраструктуру, що відповідає найвищим стандартам. На території комплексу є: Марина для суперяхт: одна з найсучасніших в Європі, здатна приймати судна довжиною до 60 метрів. Готель The Chedi: 5-зірковий готель, який пропонує розкішні номери, спа-процедури та ресторани високої кухні. Ресторани та бари: різноманітна гастрономічна пропозиція, від традиційної чорногорської кухні до міжнародних делікатесів. Бутики та магазини: широкий вибір магазинів, які пропонують продукцію світових брендів. Спортивні та розважальні об'єкти: фітнес-центри, тенісні корти, басейни та інші об'єкти для активного відпочинку. Чому варто обрати Лустица Бей Вибір Лустица Бей — це інвестиція в якість життя та стабільність. Комплекс пропонує унікальне поєднання розкоші, приватності та розвинутої інфраструктури. Наявність гольф-поля, марини для суперяхт, готелів світового рівня, а також спа-центрів і ресторанів високої кухні робить його привабливим як для постійного проживання, так і для сезонного відпочинку. Крім того, комплекс розташований у стратегічно зручному місці, з близьким доступом до міжнародних аеропортів і історичних міст, таких як Котор і Дубровник.