Продаж, Квартира Bar Ostalo, 88 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Bar, Ostalo

Адреса за запитом

260.000 €

2.954,5 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

88 m²

Поверх

6

Квартира в Барі, № 2131 Пропонуємо на продаж квартиру в Барі в новому житловому комплексі, який знаходиться всього в 450 метрах від моря – це відмінна можливість для тих, хто шукає нерухомість на узбережжі. Квартира складається з двох спалень, двох ванних кімнат, вітальні, поєднаної з кухнею, та тераси з видом на море і місто. Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою. Житловий комплекс розташований у розвиненій частині Бара, де ви можете знайти все необхідне для комфортного життя: супермаркети, кафе, ресторани, банки, аптеки та багато іншого. З 6-го поверху, на якому знаходиться квартира, відкривається приголомшливий вид на море і Бар, а тераса стане чудовим місцем для ранкової кави або вечірнього відпочинку. Великі вікна забезпечують максимальну кількість природного світла і створюють приємну атмосферу в квартирі.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 52.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

260.000 €

Внесок

52.000 €

Кредит

208.000 €

Відсотки

138.839 €

Сума щомісячного платежу

1.156 €

Квартира

29. jan 2026.
Продаж - Квартира Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Bar – 89 м², 1 ванна. Ціна: 240.000 €