Продаж, Будинок Tivat Ostalo, 219 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

1.700.000 €

7.762,6 € / m²

Кімнати

4

Санузли

1

Площа

219 m²

Будинок у Тіваті, № 566 Чудовий будинок прямо біля моря в місті Тіват. Має 13 метрів власного узбережжя. На ділянці площею 682 м2 розташований новий двоповерховий будинок площею 219 м2. У будинку є 3 спальні, 2 вітальні, 2 ванні кімнати. Також на ділянці є інший будинок площею 168 м2. Можливо побудувати новий будинок. При покупці обох будинків ціна об'єкта становить 3 150 000 євро. До будинку належать 3 паркомісця.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 340.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

1.700.000 €

Внесок

340.000 €

Кредит

1.360.000 €

Відсотки

907.797 €

Сума щомісячного платежу

7.559 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

CPC9+QVC Mrčevac, Crna Gora

Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Tivat – 234 м², 1 ванна. Ціна: 850.000 €

4

1

234 m²

Продаж

850.000 €

Продаж - Будинок Tivat, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Tivat – 200 м², 2 ванних. Ціна: 960.000 €

3

2

200 m²

Продаж

960.000 €

Продаж - Будинок Tivat, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Tivat – 219 м², 4 ванних. Ціна: 1.800.000 €