Продаж, Квартира Podgorica Tološka šuma, 56 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 6
Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Tološka šuma

Адреса за запитом

222.000 €

3.964,3 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

56 m²

Поверх

3

Продається сучасна однокімнатна квартира площею 56м² у Green Level 2. Квартира орієнтована на південний схід, що дозволяє отримувати багато природного світла протягом дня та створює приємну атмосферу для життя, з теплом і свіжістю, які сприяють загальному відчуттю комфорту. Квартира знаходиться в новобудові та ретельно обставлена сучасними та якісними меблями, з особливим акцентом на функціональність та естетику. Кожна деталь інтер'єру обрана зі смаком, що робить цей простір приємним як для повсякденного життя, так і для відпочинку. Планування кімнат максимально використане, створюючи відчуття простору та комфорту. Розташування в комплексі Green Level 2 пропонує спокійну та упорядковану обстановку, ідеальну для життя, поруч з усіма необхідними зручностями, такими як супермаркети, ресторани, кафе та інші зручності, які полегшують повсякденне життя. Є можливість купівлі гаражного місця за ціною 21.000€, що є значною перевагою та додатковим комфортом, особливо в міських зонах. Ціна квартири: 222.000€. Ця нерухомість є відмінною можливістю як для вирішення житлового питання, так і як інвестиція з потенціалом для оренди. Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 44.400 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

222.000 €