Продаж, Квартира Kotor Ostalo, 61 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Kotor, Ostalo
R-1, 85330 Kotor, Crna Gora
241.696 €
3.962,2 € / m²
Кімнати
1
Санузли
1
Площа
61 m²
Поверх
2
Квартира в Которі, № 2564 Пропонуємо на продаж квартиру площею 61 м² з видом на гірські масиви. Інтер'єр та технологічні рішення: Планування: 1 простора спальня, вітальня з окремою обідньою зоною, сучасна ванна кімната Інтелектуальні рішення: Встановлені електричні жалюзі, а також система «підлогове опалення» на всій площі квартири Преміум обладнання: Ванна кімната та технічні зони обладнані сантехнікою та приладами світових брендів Villeroy & Boch Bosch Обробка: В інтер'єрі використані сучасні екологічні матеріали, нейтральна кольорова палітра та якісне підлогове покриття Готове до заселення: Квартира продається в стані «під ключ» Комплекс розташований поблизу ключових точок Бококоторської затоки: Старе місто Котор (ЮНЕСКО) — 4 км (~7 хвилин) Тиват і Порто Чорногорія — 7 км (~10–12 хвилин) Міжнародний аеропорт Тиват — 3,5 км (~6 хвилин) Пляжі Бококоторської затоки та Луштиці — 10–15 хвилин Гіпермаркети Воли та HDL Лакович — до 5 хвилин Міжнародні школи — в безпосередній близькості Таке місце розташування робить об'єкт особливо привабливим для туристів, експатів та інвесторів. Близькість до аеропорту Тиват, історичного Котора та престижної марини Порто Чорногорія створює стабільний попит на оренду протягом усього року. Цей об'єкт має високий потенціал прибутковості: короткострокова оренда під час туристичного сезону довгострокова оренда для резидентів та працівників міжнародних компаній зростання капіталу завдяки розвитку інфраструктури регіону Нерухомість у Бококоторській затоці демонструє стабільне зростання цін завдяки обмеженій пропозиції якісних об'єктів та активному розвитку елітних туристичних проектів.