Продаж, Квартира Budva Bečići, 83 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

295.000 €

3.554,2 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

83 m²

Поверх

1

Квартира в Бечичах, № 2518 Продається стилізована квартира з 2 спальнями в елітному комплексі Montedreams Royal (Бечичі, Будванська рив'єра) Пропонується на продаж простора та сучасна квартира з 2 спальнями в престижному житловому комплексі Montedreams Royal, який знаходиться в одній з найпопулярніших областей Чорногорії — Бечичі, на знаменитій Будванській рив'єрі. Квартира виконана в сучасному дизайнерському стилі, відрізняється функціональним плануванням і високим рівнем комфорту. Загальна площа становить 83 м², а з вікон відкривається приємний вид на басейн, що створює відчуття літньої атмосфери протягом усього року. Переваги квартири: Про комплекс Montedreams Royal: Montedreams Royal — це комплекс преміум-класу, в якому поєднуються якісне будівництво, ретельно продумані загальні зони та комфортне середовище для життя. Жителі цінують комплекс за його елітний статус, приватність і атмосферу спокою, а також за відмінне розташування — в оточенні зелені та поблизу моря. Розташування: Бечичі, Будванська рив'єра Бечичі — один з найкращих курортів Чорногорії з широким піщаним пляжем, який вважається одним з найкрасивіших на Адріатиці. Тут чудово жити протягом усього року: розвинена інфраструктура, ресторани, магазини, пішохідні зони та швидкий доступ до Будви, історичного Старого міста та найкращих пляжів на узбережжі.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 59.000 €

Відсоткова ставка