Продаж, Квартира Budva Bečići, 58 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

213.000 €

3.672,4 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

58 m²

Поверх

3

Квартира в Бечичах, № 2561 Ми представляємо вам ексклюзивну пропозицію, квартиру з 1 спальнею в сучасному житловому комплексі, розташованому в живописному поселенні Івановичі (Бечичі). Основні характеристики: Загальна площа: 58 м²Внутрішня площа: 44,7 м²Поверх: 3 (високий житловий рівень)Кількість спалень: 1Санвузлів: 1Вид: На облаштований внутрішній двір комплексу (тиха сторона)Планування квартири: Світла вітальня, з'єднана з обідньою зоноюКухонна зона (1,6 м²), функціонально інтегрована в простірОкрема спальня з панорамним скліннямСанвузол з якісним сучасним сантехнічним обладнанням та стильним оздобленнямОсобиста тераса, з виходом з зони відпочинкуСтан: Повна обробка преміум класу, готова до меблюванняПереваги житлового комплексу: Басейн на дахуБезпека: Територія комплексу під цілодобовою охороною та відеоспостереженнямДитяча зона: На території комплексу облаштовано безпечний дитячий майданчикДизайн: Лаконічні фасади, панорамне скління та використання натуральних матеріалів в оздобленніРозташування: В пішій доступності від дрібногалечного пляжу Будванської рив'єри5-7 хвилин на автомобілі до центру БудвиТихе поселення, захищене від шуму прибережних дискотекІнвестиційний потенціал: Завдяки преміум якості будівництва, басейну на даху та статусу комплексу, ці квартири мають високу ліквідність. Це відмінна власність як для отримання пасивного доходу від оренди, так і для збереження капіталу.

Особливості

Стан

Новобудова