Продаж, Земля Podgorica Donja Gorica, 1640 m2

25. mart 2026.
Advert Image
1 / 2
Nemanja Pavićević

Nemanja Pavićević

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Земля Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

377.200 €

230 € / m²

Площа

1640 m²

СОНЦЕ НЕРУХОМІСТЬ - продаж - Будівельна ділянка 1640м2, Доня Горица, поруч з ринком Enza Home. До ухвалення DUP можна збудувати тимчасову споруду площею 800м2, висотою 9м, а після ухвалення DUP можна збудувати дві будівлі по 800м2. Ціна 230€/м2. Сонце нерухомість 069 155 195 069 600 085

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 75.440 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

377.200 €

Внесок

75.440 €

Кредит

301.760 €

Відсотки

201.424 €

Сума щомісячного платежу

1.677 €

  • Uploaded content
    Sunce nekretnine

    Nemanja Pavićević

Схожа нерухомість
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 2705 м². Ціна: 334.000 €

2705 m²

Продаж

123,5 €/m²

334.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 900 м². Ціна: 350.000 €

900 m²

Продаж

388,9 €/m²

350.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

6. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 3000 м². Ціна: 360.000 €

3000 m²

Продаж

120 €/m²

360.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 4552 м². Ціна: 365.000 €

4552 m²

Продаж

80,2 €/m²

365.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 2900 м². Ціна: Ціна за запитом

2900 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 387 м². Ціна: 46.000 €

387 m²

Продаж

118,9 €/m²

46.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 500 м². Ціна: 60.000 €

500 m²

Продаж

120 €/m²

60.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 443 м². Ціна: 73.000 €

443 m²

Продаж

164,8 €/m²

73.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

26. maj 2025.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 1000 м². Ціна: 100.000 €

1000 m²

Продаж

100 €/m²

100.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

2900 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

6. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

3000 m²

Продаж

120 €/m²

360.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

26. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 1877 м². Ціна: 150.160 €

1877 m²

Продаж

80 €/m²

150.160 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

4. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 1100 м². Ціна: 160.000 €

1100 m²

Продаж

145,5 €/m²

160.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

25. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 1100 м². Ціна: 187.000 €

1100 m²

Продаж

170 €/m²

187.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

27. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

900 m²

Продаж

388,9 €/m²

350.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

1. apr 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 924 м². Ціна: 135.000 €

924 m²

Продаж

146,1 €/m²

135.000 €