Продаж, Офісне приміщення Herceg Novi Bijela, 350 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Офісне приміщення Herceg Novi, Bijela

Bijela

580.000 €

1.657,1 € / m²

Кімнати

6

Санузли

5

Площа

350 m²

Готель у Бієлі №1635 Готель розташований у Бококоторській затоці в місті Бієла, всього за 3 хвилини від моря. До аеропорту Тиват - 10 км, до аеропорту Дубровник - 35 км. Є 4-поверхова будівля площею 350 кв.м, в якій гостям пропонуються 6 апартаментів. Площа земельної ділянки становить 4 ара. Підключені всі міські комунікації, вода, каналізація, електрика. Є відеоспостереження та система сигналізації. На території ростуть дерева апельсина, лимона, ківі та виноградні лози. Готель готовий прийняти 17 осіб у своїх апартаментах: 25 кв.м, 40 кв.м, 40 кв.м. + тераса 40 кв.м, 55 кв.м. + тераса 40 кв.м, 70 кв.м + 40 кв.м тераса. Є все необхідне для комфортного перебування. У номері: ванна кімната, кондиціонер, плазмовий телевізор (40 російських каналів), інтернет, італійська кухня, праска, пральна машина, сушарка для білизни та все необхідне для комфортного перебування, тераса. З вікон номерів відкривається чудовий вид на море. Є БАЗА ПОСТІЙНИХ ГОСТЕЙ!!! Готель вже здобув популярність як готель для сімейного відпочинку. Практично всі гості готелю - це подружні пари з дітьми, які до нас приїжджають на відпочинок від одного до трьох місяців. На території ростуть дерева апельсина, лимона, ківі та виноградні лози. Недалеко від готелю знаходиться набережна (пляжна зона) довжиною 5 км, де розташовані численні магазини, ресторани, дитячі атракціони. Пляж: знаходиться за 80 м від готелю. Ця пропозиція є відмінним варіантом для відпочинку та бізнесу.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 116.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

580.000 €

Внесок

116.000 €

Кредит

464.000 €

Відсотки

309.719 €

Сума щомісячного платежу

2.579 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Bijelo, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Bijela, Herceg Novi – 200 м², 4 ванних. Ціна: 290.000 €

5

4

200 m²

Продаж

290.000 €

Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Будинок

14. jun 2025.
Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Bijela, Herceg Novi – 450 м², 5 ванних. Ціна: 495.000 €

8

5

450 m²

Продаж

495.000 €

Продаж - Офісне приміщення Herceg Novi, Bijela

Офісне приміщення

4. apr 2026.

Офісне приміщення на продаж Bijela, Herceg Novi – 790 м², 19 ванних. Ціна: 2.450.000 €

19

19

790 m²

Продаж

2.450.000 €

Продаж - Земля Herceg Novi, Bijela

Земля

26. feb 2026.
Продаж - Земля Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Bijela, Herceg Novi – 7300 м². Ціна: 600.000 €

7300 m²

Продаж

82,2 €/m²

600.000 €

Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Crna Gora

Чотирикімнатна будинок на продаж Bijela, Herceg Novi – 550 м², 5 ванних. Ціна: 2.000.000 €

4

5

550 m²

Продаж

2.000.000 €

Продаж - Квартира Herceg Novi, Bijela

Квартира

13. jan 2026.

Однокімнатна квартира на продаж Bijela, Herceg Novi – 38 м², 1 ванна. Ціна: 105.000 €

Однокімнатна

1

38 m²

Продаж

105.000 €

Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Будинок

26. apr 2026.
Продаж - Будинок Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Адреса за запитом

Двокімнатна будинок на продаж Bijela, Herceg Novi – 140 м², . Ціна: 110.000 €

2

-

140 m²

Продаж

110.000 €

Продаж - Квартира Herceg Novi, Bijela

Квартира

8. apr 2026.
Продаж - Квартира Herceg Novi, Bijela

Herceg Novi, Bijela

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Bijela, Herceg Novi – 42 м², 1 ванна. Ціна: 130.000 €

Однокімнатна

1

42 m²

Продаж

130.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Офісне приміщення Herceg Novi, Bijela

Офісне приміщення

4. apr 2026.

19

19

790 m²

Продаж

2.450.000 €