Продаж, Квартира Tivat Ostalo, 91 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

752.782 €

8.272,3 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

91 m²

Квартира в Порто-Монтенегро, № 3020 Розкішна квартира з 2 спальнями, будинок Sirocco, Boka Place, Порто-Монтенегро 2 спальні 2 ванні кімнати 1 гараж Повністю мебльована Площа: 91 м² Новобудова Пропонується елегантна квартира з 2 спальнями в престижній новобудові Sirocco, яка є частиною житлового комплексу Boka Place в Порто-Монтенегро, у Тівті. Управління об'єктом здійснюється через готель SIRO 5*. Планування включає: простору вітальню відкритого типу з кухнею та їдальнею, головну спальню з власною ванною кімнатою, другу спальню, ще одну ванну кімнату, пральню та терасу площею 10 м². У вартість включені: паркомісце та меблі. Про комплекс Boka Place в Порто-Монтенегро, у Тівті Boka Place— сучасний житловий квартал з бутиками, ресторанами, кінотеатром, зеленими зонами та близькістю до марини Порто-Монтенегро, всього в кількох хвилинах від узбережжя. Готель SIRO (група One&Only) запропонує власникам квартир доступ до п'ятизіркового сервісу, включаючи даховий басейн (20 м), фітнес-центр та студію для високоефективних тренувань. Порто-Монтенегро— марина світового класу та житловий комплекс з ексклюзивними резиденціями, бутиками, готелями та іншими зручностями. Кожна будівля тут має рецепцію 24/7, управління нерухомістю, охорону, басейн та тренажерний зал.

Особливості

Стан

Новобудова

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 150.556 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості