Продаж, Квартира Podgorica Pobrežje, 76 m2

18. mart 2026.
Advert Image
1 / 10
Marko Raznatovic

Marko Raznatovic

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Podgorica, Pobrežje

Адреса за запитом

145.000 €

1.907,9 € / m²

Кімнати

2

Санузли

2

Площа

76 m²

Поверх

2

Продається двокімнатна квартира 76м2, Побріжжя, будинок навпроти Центру здоров'я, ресторан Кристал. У реєстрі нерухомості вказано 62м2 + 4 тераси, з яких дві по 4м2, а інші по 3м2 (Кожна тераса огороджена якісною розсувною ПВХ конструкцією). Квартира знаходиться на другому поверсі п'ятиповерхового старого будинку з ліфтом. Продається з меблями, свіжопофарбована та в відмінному стані. Старі речі, які неймовірно добре збереглися, а також частково нова техніка. Складається з вітальні з виходом на терасу, кухні з обідньою зоною та виходом на терасу, великого коридору, ванної, туалету та двох спалень, які мають дві окремі тераси. Документи в порядку, без обтяжень і обмежень. Ціна квартири 145.000€. Для отримання додаткової інформації та відвідування зв'яжіться з нами.

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 29.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

145.000 €

Внесок

29.000 €

Кредит

116.000 €

Відсотки

77.430 €

Сума щомісячного платежу

645 €

  • Uploaded content
    Horizon Real Estate

    Marko Raznatovic

Схожа нерухомість
Продаж - Квартира Podgorica, Pobrežje

Квартира

2. feb 2026.
Horizon Real Estate
Продаж - Квартира Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Адреса за запитом