Продаж, Будинок Tivat Ostalo, 230 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Tivat, Ostalo

Gornji Kalimanj I, Tivat, Opština Tivat, 85320, Crna Gora

600.000 €

2.608,7 € / m²

Кімнати

3

Санузли

4

Площа

230 m²

Вілла в Тівті, № 1984 На продажу дві ідентичні розкішні вілли у тихій частині міста Тівта. Саме місто Тівт, у порівнянні з іншими прибережними містами Чорногорії, вважається одним з найспокійніших. Але навіть у ньому літній сезон помітний для місцевого населення через кількість автомобілів, перехожих і шуму, який вони створюють. Локація, на якій розташовані ці дві вілли, усуває для майбутніх мешканців ці недоліки літнього сезону і залишає лише переваги: сонце і вид на море. Кожна вілла має житлову площу 230м2 і складається з 3 поверхів. На першому поверсі: передпокій, вітальня, кухня з обідньою зоною, ванна кімната. На другому: велика і мала спальня, дві ванні кімнати та балкон. На третьому: вітальня, ще одна мала спальня, ванна кімната та великий балкон площею 18м2. У ціну будинку входить огороджена земельна ділянка площею 410м2, яка належить будинку, на якій буде виконано озеленення, встановлено автоматичну систему поливу та басейн 3x8м. Перед будинком є тераса, доріжка до входу в будинок і власна парковка. У будинку буде виконано оздоблення з використанням італійських матеріалів: підлоги паркет/керамічна плитка, стіни та стелі пофарбовані в будь-який обраний колір. У ванних кімнатах плитка, сантехніка. Також у будинку будуть встановлені бойлери у ванних кімнатах, кондиціонери у вітальні та головній спальні, підігрів підлоги у ванних кімнатах і кухні, система вентиляції з подачею та відведенням повітря та мультиспліт система кондиціонування, а також система відеоспостереження, що складається з п'яти камер, підключених до центральної контрольної панелі. З будинку відкривається панорамний вид на море, а до моря 500 метрів.