Продаж, Будинок Kotor Prčanj, 220 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

800.000 €

3.636,4 € / m²

Кімнати

6

Санузли

3

Площа

220 m²

Вілла в Прчані, № 1202 Продається вілла в поселенні Прчан, неподалік від міста Котор. Будівля загальною площею 209 м2 розташована на ділянці 420 м2, у тихому та приємному місці. Вілла знаходиться в другому ряду, всього за 50 метрів від моря. На першому поверсі розташовані вітальня, кухня, їдальня та ванна кімната. На другому та третьому поверхах розташовані шість спалень, по три на кожному поверсі. На кожному поверсі є ванна кімната. Також на другому поверсі є тераса. Вілла продається з меблями, обладнаними ванними кімнатами та кухнею. На ділянці навколо будинку є двір з зеленими насадженнями. З вікон будинку відкривається прекрасний вид на море. Вілла знаходиться за три кілометри від міста Котор, за десять кілометрів від міжнародного аеропорту Тиват. У безпосередній близькості від будинку є ресторани, кафе та продуктові магазини.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 160.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

800.000 €

Внесок

160.000 €

Кредит

640.000 €

Відсотки

427.198 €

Сума щомісячного платежу

3.557 €

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Prčanj, Kotor – 230 м², 4 ванних. Ціна: 745.000 €

9

4