Продаж, Квартира Tivat Ostalo, 86 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

425.000 €

4.941,9 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

86 m²

Поверх

2

Квартира № 174 Ось пропозиція привабливого опису для вашої нерухомості: Престижна квартира площею 86 м² на ексклюзивній Лустиці, всього в 50 метрах від лазурного моря. Вас чекає сучасний дизайн, комфортна спальня та просторий балкон з приголомшливим видом, а також доступ до розкішного басейну для ідеального відпочинку. Станьте власником свого райського куточка в Чорногорії за 425 000 EUR!

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 85.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

425.000 €

Внесок

85.000 €

Кредит

340.000 €

Відсотки

226.949 €

Сума щомісячного платежу

1.890 €

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 80 м², 2 ванних. Ціна: 485.000 €

Двокімнатна

2

80 m²

Продаж

485.000 €

Продаж - Квартира Tivat, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 81 м², 1 ванна. Ціна: Ціна за запитом

Однокімнатна

1

81 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Квартира Tivat, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 90 м², 1 ванна. Ціна: 198.000 €