Продаж, Квартира Tivat Ostalo, 91 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Tivat, Ostalo
Tivat, Crna Gora
199.000 €
2.186,8 € / m²
Кімнати
1
Санузли
1
Площа
91 m²
Поверх
2
Квартира в Тівті, № 319 Велика простора квартира в новій будівлі в самому центрі Тівта, загальною площею 91м2. Планування: вітальня, обідня зона, окрема кухня, спальня та ванна кімната, великий балкон (36 м2). Розташована неподалік від моря. У безпосередній близькості є вся необхідна інфраструктура. Квартира має великий балкон. Квартира повністю мебльована і готова до заселення.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 39.800 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
199.000 €
Внесок
39.800 €
Кредит
159.200 €
Відсотки
106.266 €
Сума щомісячного платежу
885 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 90 м², 1 ванна. Ціна: 198.000 €
Двокімнатна
1
90 m²
Продаж
198.000 €

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 90 м², 1 ванна. Ціна: 198.000 €
Однокімнатна
1
90 m²
Продаж
198.000 €

Квартира
Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 48 м², 1 ванна. Ціна: 159.783 €
Однокімнатна
1
48 m²
Продаж
159.783 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 69 м², 1 ванна. Ціна: 170.000 €
Двокімнатна
1
69 m²
Продаж
170.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 68 м², 1 ванна. Ціна: 190.000 €
Двокімнатна
1
68 m²
Продаж
190.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Tivat – 90 м², . Ціна: 198.000 €
Двокімнатна
-
90 m²
Продаж
198.000 €

Квартира