Продаж, Квартира Budva Ostalo, 78 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Ostalo

Jadranski Put, 85311 Budva, Montenegro

260.000 €

3.333,3 € / m²

Кімнати

2

Санузли

1

Площа

78 m²

Поверх

2

Квартира в Будві № 2572 Пропонуємо на продаж квартиру з 2 спальнями в сучасному будинку в центрі Будви. Основні характеристики: Загальна площа: 78 м²Спальні: 2Санвузол: 1 (великий санвузол з підігрівом підлоги)Тераси: 2 (з видом на місто, гори та море)Обробка: вологостійкий паркет, спліт-система кондиціонування в кожній кімнатіПовністю готова до заселенняРозташування Будинок розташований на Адріатичній дорозі в центрі Будви – зручне місце з прямим доступом до моря та міської інфраструктури. До пляжу: 200 мДо Старого міста Будви: ≈ 1,1 км (12–15 хвилин пішки)До ТЦ TQ Plaza: ≈ 700 м (8–10 хвилин пішки)Супермаркети, аптеки, кафе: в радіусі 300–500 мБудинок XYZ — сучасна інфраструктура, безпека та відмінне розташування поблизу ключових міських зручностей. Інвестиційний потенціал: Квартира має високий потенціал для оренди завдяки сучасному дизайну та функціональному плануванню. Підходить як для довгострокової, так і для короткострокової оренди.

Особливості

Обстановник

Мебльований

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 52.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

260.000 €

Внесок

52.000 €

Кредит

208.000 €

Відсотки

138.839 €

Сума щомісячного платежу

1.156 €

Квартира

4. apr 2026.

Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 80 м², 1 ванна. Ціна: 210.000 €