Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Zeta (Podgorica)

Знайдено 23 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Zeta (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Zeta, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

19. maj 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 7400 м². Ціна: 259.000 €

7400 m²

Продаж

35 €/m²

259.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

29. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 3100 м². Ціна: 133.300 €

3100 m²

Продаж

43 €/m²

133.300 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

15. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 1429 м². Ціна: 70.000 €

1429 m²

Продаж

49 €/m²

70.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 3577 м². Ціна: 250.000 €

3577 m²

Продаж

69,9 €/m²

250.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 1443 м². Ціна: 79.365 €

1443 m²

Продаж

55 €/m²

79.365 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 6000 м². Ціна: 150.000 €

6000 m²

Продаж

25 €/m²

150.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 1880 м². Ціна: 112.800 €

1880 m²

Продаж

60 €/m²

112.800 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

13. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 5274 м². Ціна: 263.700 €

5274 m²

Продаж

50 €/m²

263.700 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

4. mart 2026.
28 Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 2974 м². Ціна: 215.000 €

2974 m²

Продаж

72,3 €/m²

215.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

8. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 2800 м². Ціна: 206.000 €

2800 m²

Продаж

73,6 €/m²

206.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 3300 м². Ціна: Ціна за запитом

3300 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zeta, Podgorica – 11600 м². Ціна: 464.000 €

11600 m²

Продаж

40 €/m²

464.000 €