Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Zabjelo (Podgorica)

Знайдено 13 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Zabjelo (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Zabjelo, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 10429 м². Ціна: 156.435 €

10429 m²

Продаж

15 €/m²

156.435 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 618 м². Ціна: Ціна за запитом

618 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 1000 м². Ціна: Ціна за запитом

1000 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

26. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 150 м². Ціна: 75.000 €

150 m²

Продаж

500 €/m²

75.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

21. jan 2026.
LV REAL ESTATE
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 6857 м². Ціна: 2.742.800 €

6857 m²

Продаж

400 €/m²

2.742.800 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 6857 м². Ціна: 2.600.000 €

6857 m²

Продаж

379,2 €/m²

2.600.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

4. maj 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 1500 м². Ціна: 800.000 €

1500 m²

Продаж

533,3 €/m²

800.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

14. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 6857 м². Ціна: 3.085.650 €

6857 m²

Продаж

450 €/m²

3.085.650 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

6857 m²

Продаж

400 €/m²

2.742.800 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

30. jan 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 3800 м². Ціна: 950.000 €

3800 m²

Продаж

250 €/m²

950.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

30. jan 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 618 м². Ціна: 240.000 €

618 m²

Продаж

388,3 €/m²

240.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Земля

24. jan 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Zabjelo, Podgorica – 12000 м². Ціна: 2.760.000 €

12000 m²

Продаж

230 €/m²

2.760.000 €