Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Gornja Gorica (Podgorica)

Знайдено 15 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Gornja Gorica (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Gornja Gorica, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

30. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 3759 м². Ціна: 375.900 €

3759 m²

Продаж

100 €/m²

375.900 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

30. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 1345 м². Ціна: 228.700 €

1345 m²

Продаж

170 €/m²

228.700 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

30. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 967 м². Ціна: 205.500 €

967 m²

Продаж

212,5 €/m²

205.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

30. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 1601 м². Ціна: 272.200 €

1601 m²

Продаж

170 €/m²

272.200 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

24. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 471 м². Ціна: 150.000 €

471 m²

Продаж

318,5 €/m²

150.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 13003 м². Ціна: 39.000 €

13003 m²

Продаж

3 €/m²

39.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 1365 м². Ціна: 200.000 €

1365 m²

Продаж

146,5 €/m²

200.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 516 м². Ціна: 118.700 €

516 m²

Продаж

230 €/m²

118.700 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 5789 м². Ціна: 2.113.000 €

5789 m²

Продаж

365 €/m²

2.113.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Gornja Gorica

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica. Ціна: 380.000 €

0 m²

Продаж

380.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

25. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 2000 м². Ціна: 1.000.000 €

2000 m²

Продаж

500 €/m²

1.000.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Земля

2. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Gornja Gorica

Podgorica, Gornja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Gornja Gorica, Podgorica – 890 м². Ціна: 350.000 €

890 m²

Продаж

393,3 €/m²

350.000 €