Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Donji Kokoti (Podgorica) - сторінка 2

Знайдено 27 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Donji Kokoti (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Donji Kokoti, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1200 м². Ціна: 93.000 €

1200 m²

Продаж

77,5 €/m²

93.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 800 м². Ціна: 66.000 €

800 m²

Продаж

82,5 €/m²

66.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

2. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 600 м². Ціна: 51.500 €

600 m²

Продаж

85,8 €/m²

51.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

2. apr 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 637 м². Ціна: 47.775 €

637 m²

Продаж

75 €/m²

47.775 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

30. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 707 м². Ціна: 53.025 €

707 m²

Продаж

75 €/m²

53.025 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

30. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 683 м². Ціна: 51.225 €

683 m²

Продаж

75 €/m²

51.225 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Терміново

Земля

19. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 7407 м². Ціна: 629.595 €

7407 m²

Продаж

85 €/m²

629.595 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

19. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 3000 м². Ціна: 360.000 €

3000 m²

Продаж

120 €/m²

360.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

13. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 600 м². Ціна: 54.000 €

600 m²

Продаж

90 €/m²

54.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

20. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1453 м². Ціна: 108.975 €

1453 m²

Продаж

75 €/m²

108.975 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

15. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 433 м². Ціна: 65.000 €

433 m²

Продаж

150,1 €/m²

65.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 2100 м². Ціна: 136.500 €

2100 m²

Продаж

65 €/m²

136.500 €