Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Donji Kokoti (Podgorica)

Знайдено 27 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Donji Kokoti (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Donji Kokoti, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

22. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 850 м². Ціна: 52.000 €

850 m²

Продаж

61,2 €/m²

52.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1303 м². Ціна: 108.000 €

1303 m²

Продаж

82,9 €/m²

108.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1729 м². Ціна: 173.000 €

1729 m²

Продаж

100,1 €/m²

173.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 683 м². Ціна: 54.600 €

683 m²

Продаж

79,9 €/m²

54.600 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1500 м². Ціна: 105.000 €

1500 m²

Продаж

70 €/m²

105.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1000 м². Ціна: 50.000 €

1000 m²

Продаж

50 €/m²

50.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 2887 м². Ціна: 360.000 €

2887 m²

Продаж

124,7 €/m²

360.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1090 м². Ціна: 108.500 €

1090 m²

Продаж

99,5 €/m²

108.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 767 м². Ціна: 45.000 €

767 m²

Продаж

58,7 €/m²

45.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 600 м². Ціна: 52.000 €

600 m²

Продаж

86,7 €/m²

52.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 1417 м². Ціна: 121.000 €

1417 m²

Продаж

85,4 €/m²

121.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Земля

5. apr 2026.
Horizon Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donji Kokoti

Podgorica, Donji Kokoti

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donji Kokoti, Podgorica – 433 м². Ціна: 64.950 €

433 m²

Продаж

150 €/m²

64.950 €