Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Donja Gorica (Podgorica)

Знайдено 18 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Donja Gorica (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Donja Gorica, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

25. apr 2026.
LV REAL ESTATE
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 5750 м². Ціна: 1.322.500 €

5750 m²

Продаж

230 €/m²

1.322.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 500 м². Ціна: 60.000 €

500 m²

Продаж

120 €/m²

60.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 800 м². Ціна: 109.000 €

800 m²

Продаж

136,3 €/m²

109.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 4552 м². Ціна: 365.000 €

4552 m²

Продаж

80,2 €/m²

365.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 910 м². Ціна: 136.500 €

910 m²

Продаж

150 €/m²

136.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 2705 м². Ціна: 334.000 €

2705 m²

Продаж

123,5 €/m²

334.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 958 м². Ціна: 115.000 €

958 m²

Продаж

120 €/m²

115.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 443 м². Ціна: 73.000 €

443 m²

Продаж

164,8 €/m²

73.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 387 м². Ціна: 46.000 €

387 m²

Продаж

118,9 €/m²

46.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 900 м². Ціна: 350.000 €

900 m²

Продаж

388,9 €/m²

350.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 1000 м². Ціна: 100.000 €

1000 m²

Продаж

100 €/m²

100.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Земля

1. apr 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Donja Gorica, Podgorica – 924 м². Ціна: 135.000 €

924 m²

Продаж

146,1 €/m²

135.000 €