Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Dajbabe (Podgorica)

Знайдено 14 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Dajbabe (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Dajbabe, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. maj 2026.
LV REAL ESTATE

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 3687 м². Ціна: 737.400 €

3687 m²

Продаж

200 €/m²

737.400 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 3517 м². Ціна: 492.380 €

3517 m²

Продаж

140 €/m²

492.380 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 2782 м². Ціна: 347.750 €

2782 m²

Продаж

125 €/m²

347.750 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 1000 м². Ціна: 90.000 €

1000 m²

Продаж

90 €/m²

90.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 1676 м². Ціна: 361.000 €

1676 m²

Продаж

215,4 €/m²

361.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 9522 м². Ціна: 762.000 €

9522 m²

Продаж

80 €/m²

762.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 2304 м². Ціна: 369.000 €

2304 m²

Продаж

160,2 €/m²

369.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 1093 м². Ціна: 87.500 €

1093 m²

Продаж

80,1 €/m²

87.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 1761 м². Ціна: 300.000 €

1761 m²

Продаж

170,4 €/m²

300.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

15. apr 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 2320 м². Ціна: 220.400 €

2320 m²

Продаж

95 €/m²

220.400 €

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Терміново

Земля

2. apr 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 2400 м². Ціна: Ціна за запитом

2400 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Земля

19. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Dajbabe, Podgorica – 1768 м². Ціна: Ціна за запитом

1768 m²

Продаж

Ціна за запитом