Продаж земельних ділянок у Ostalo (Bar)

Знайдено 34 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Ostalo (Bar)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Ostalo, Bar. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1227 м². Ціна: 165.000 €

1227 m²

Продаж

134,5 €/m²

165.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1200 м². Ціна: 420.000 €

1200 m²

Продаж

350 €/m²

420.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

5. mart 2026.
Sunholidays Montenegro
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1605 м². Ціна: 240.750 €

1605 m²

Продаж

150 €/m²

240.750 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

23. feb 2026.
Sunholidays Montenegro
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 500 м². Ціна: Ціна за запитом

500 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar. Ціна: 82.000 €

0 m²

Продаж

82.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 2688 м². Ціна: 72.500 €

2688 m²

Продаж

27 €/m²

72.500 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 295 м². Ціна: 48.000 €

295 m²

Продаж

162,7 €/m²

48.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1988 м². Ціна: 145.000 €

1988 m²

Продаж

72,9 €/m²

145.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1680 м². Ціна: 215.000 €

1680 m²

Продаж

128 €/m²

215.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 529 м². Ціна: 300.000 €

529 m²

Продаж

567,1 €/m²

300.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 1600 м². Ціна: 155.000 €

1600 m²

Продаж

96,9 €/m²

155.000 €

Продаж - Земля Bar, Ostalo

Земля

26. apr 2026.
Продаж - Земля Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Bar – 17500 м². Ціна: 265.000 €

17500 m²

Продаж

15,1 €/m²

265.000 €