Додатково

Продаж нерухомості у Budva - сторінка 65

Знайдено 1223 оголошень за запитом Продаж нерухомості у Budva

Перегляд оголошень про нерухомості на продаж у Budva. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Квартира Budva, Petrovac

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Двокімнатна квартира на продаж Petrovac, Budva – 53 м², 1 ванна. Ціна: 102.000 €

Двокімнатна

1

53 m²

Продаж

102.000 €

Продаж - Будинок Budva, Blizikuće

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Tudurovići, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Blizikuće, Budva – 1100 м², 10 ванних. Ціна: 1.200.000 €

12

10

1100 m²

Продаж

1.200.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 1000 м², 17 ванних. Ціна: 840.000 €

17

17

1000 m²

Продаж

840.000 €

Продаж - Земля Budva, Ostalo

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Budva – 1932 м². Ціна: 450.000 €

1932 m²

Продаж

232,9 €/m²

450.000 €

Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Petrovac, Budva – 250 м², 6 ванних. Ціна: 500.000 €

8

6

250 m²

Продаж

500.000 €

Продаж - Земля Budva, Ostalo

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Budva – 648 м². Ціна: 356.400 €

648 m²

Продаж

550 €/m²

356.400 €

Продаж - Земля Budva, Petrovac

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Petrovac, Budva – 1978 м². Ціна: 712.080 €

1978 m²

Продаж

360 €/m²

712.080 €

Продаж - Земля Budva, Ostalo

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budvanska rivijera, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Ostalo, Budva – 1391 м². Ціна: 420.000 €

1391 m²

Продаж

301,9 €/m²

420.000 €

Продаж - Земля Budva, Reževići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Reževići, Budva – 1390 м². Ціна: 350.000 €

1390 m²

Продаж

251,8 €/m²

350.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Babin Do, Crna Gora

Чотирикімнатна+ квартира на продаж Ostalo, Budva – 206 м², 3 ванних. Ціна: 550.000 €

Чотирикімнатна+

3

206 m²

Продаж

550.000 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 1400 м². Ціна: 336.000 €

1400 m²

Продаж

240 €/m²

336.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

4. apr 2026.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 41 м², 1 ванна. Ціна: 184.500 €

Однокімнатна

1

41 m²

Продаж

184.500 €