Satılık, Daire Budva Sveti Stefan, 63 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Sveti Stefan

Sveti Stefan, Crna Gora

320.000 €

5.079,4 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

63 m²

Kat

3

Sveti Stefan'da daire No. 935 Sveti Stefan, gözlerinizi ayırmanın imkansız olduğu büyülü bir yerdir. Buraya sadece birkaç hafta dinlenmek için gelen insanların hislerini hayal etmek zor. Yıllar önce Sveti Stefan Adası bir balıkçı yerleşimiydi, ancak bugün burada lüks bir otel kompleksi inşa edilmiştir. Elbette, Karadağ'da bir daire ucuz değildir, ancak böyle resmedici bir yerde bulunduğunda, onun satın alınmasına direnmek neredeyse imkansızdır. Şirketimizin müşterileri, yeni bir binada (beş yıl önce inşa edilmiştir) daire sahibi olma fırsatını elde ettiler. Dairenin alanı 63m2, alan tamamen döşenmiş ve gerekli tüm teknik ekipmanla donatılmıştır. Daire, mutfakla bağlantılı büyük bir oturma odası, bir yatak odası, bir banyo ve deniz manzaralı geniş bir terastan oluşmaktadır. Teknik olarak, başka bir küçük yatak odası oluşturma imkanı vardır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 64.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

320.000 €

Peşinat

64.000 €

Kredi

256.000 €

Faiz

170.879 €

Aylık ödeme tutarı

1.423 €

Daire

2. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 189.000 €

1+1

1

57 m²

Satılık

189.000 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

11. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 100 m², 1 banyo. Fiyat: 318.000 €

2+1

1

100 m²

Satılık

318.000 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 105.500 €

1+1

1

42 m²

Satılık

105.500 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Slobode, 85315 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 111.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

111.000 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Daire

8. feb 2026.
Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan

Budva, Sveti Stefan

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Sveti Stefan, Budva – 48 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

48 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Sveti Stefan